Plaster miodu - npc

Plaster miodu

opakowania plaster miodu

Wypełnienie o strukturze plastra miodu produkowane jest z ekologicznego papieru makulaturowego. Zastosowany materiał powoduje optymalizację produkcji naszych klientów zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym. Dlatego też tak skutecznie może zastępować stosowane do tej pory tworzywa sztuczne czy drewno. Zdecydowaną przewagą plastra miodu jest również niewielka waga przy zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości.

Wypełnienie papierowe typu „plaster miodu” jest niezwykle mocnym materiałem konstrukcyjnym znajdującym zastosowanie w produkcji:

 • mebli,
 • drzwi wewnętrznych,
 • drzwi stalowych,
 • opakowań,
 • części samochodowych,
 • ścianek wystawienniczych,
 • ścianek działowych.

Główne parametry techniczne naszych wypełnień to:

 • gramatura papieru,
 • szerokość wypełnienia,
 • średnica komórki,
 • wysokość wypełniania.

 

Specyfikacja jakości wypełnienia papierowego

Parametr Jednostka Standard Tolerancja
1 Gramatura g/m2 80-250 ± 5
2 Wysokość mm 8-100 ± 0,1
3 Średnica komórki mm 8-100 ± 1,5
4 Szerokość mm 600-1600 ± 5
5 Wilgotność % 8 ± 2

 

 

Struktura plastra miodu

W naszej ofercie znajduje się także wypełnienie o strukturze plastra miodu,które produkowane jest z ekologicznego papieru makulaturowego. Zastosowany materiał powoduje optymalizację produkcji naszych Klientów zarówno pod względem ekonomicznym, jak i ekologicznym. Dlatego też tak skutecznie może zastępować stosowane do tej pory tworzywa sztuczne czy drewno. Zdecydowaną przewagą plastra miodu jest również niewielka waga przy zachowaniu odpowiedniej wytrzymałości.

Szerokie zastosowanie struktur plastra miodu

Dzięki licznym zaletom tej sześciokątnej konstrukcji, plaster miodu odnajduje swe zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu, jako materiał wypełniający lub też usztywniający. Co więcej, wypełnienie papierowe typu „plaster miodu” honeycomb jest niezwykle mocnym materiałem konstrukcyjnym znajdującym zastosowanie w produkcji m.in. mebli, drzwi stalowych i wewnętrznych, opakowań, części samochodowych, ścianek wystawienniczych, jak również ścianek działowych. Jest lekkie i jednocześnie sztywne, co czyni to rozwiązanie wysoce odporne oraz wytrzymałe na zgniatanie.

Honeycomb posiada wiele zalet

Dlaczego struktura plastra miodu cieszy się tak dużą popularnością wśród wielu osób na całym świecie? Powodem jest szereg zalet, jakimi charakteryzuje się honeycomb. Przede wszystkim jest to jeden z najtańszych materiałów wypełniających, który jednocześnie jest wytrzymały na ściskanie. Jego atutem jest także lekkość (szacuje się, że jest on około 20 razy lżejszy od drewna) oraz fakt, że jest to materiał przyjazny środowisku, który może zostać poddany procesowi recyklingu. Nic więc dziwnego, że z roku na rok staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród wielu osób.

Warto również wiedzieć, że podstawą produkowanej przez nas płyty jest wypełnienie z plastra miodu wraz z odpowiednimi warstwami kryjącymi.  Tak wyprodukowany element, dzięki swej lekkości przy jednoczesnej dużej wytrzymałości  z powodzeniem zastępuje płyty drewniane czy drewnopochodne. Płyty wypełnione  papierem o strukturze honeycomb z powodzeniem są wykorzystywane do produkcji palet transportowych, wypełniaczy wolnej przestrzeni w kartonach, czy też zabezpieczenia przedmiotów wymagających specjalnej ochrony. Papierowe wypełnienie honeycomb z powodzeniem wykorzystywane jest do produkcji mebli, drzwi budowlanych (domowych) ścian działowych etc.

Honeycomb – nam można zaufać!

Poszukując firmy zajmującej się  takimi usługami, warto jest zapoznać się z naszą ofertą. Wykonujemy produkty zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem oraz jesteśmy w stanie dopasować wypełnienie do potrzeb wszystkich naszych Klientów. Jeśli więc poszukujecie Państwo godnego zaufania producenta honeycomb, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub też bezpośredniego w siedzibie naszej firmy.