Wsparcie Techniczne - npc

Wsparcie Techniczne

Doradztwo w zakresie zastosowania plastra miodu

 

Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w zakresie zastosowania papierowego plastra miodu. Oferujemy wsparcie w zakresie dostosowania poszczególnych parametrów wypełnienia do indywidualnego zapotrzebowania oraz zaproponujemy możliwie najkorzystniejsze rozwiązanie. Jeśli więc oczekujesz kompleksowego podejścia do klienta, skorzystaj z naszego profesjonalnego doradztwa.

 

 

 

 

 

 

Maszyny do cięcia i suszenia plastra miodu,  linie technologiczne do produkcji płyty meblowej z plastra miodu

Wypełnienie papierowe, płyty, palety, czy opakowania to nie wszystko czym się zajmujemy.

Zdobyte do tej pory doświadczenie w branży maszynowej wykorzystaliśmy do stworzenia własnej linii technologicznej do produkcji plastra miodu. Od wielu lat wykonujemy też maszyny do rozciągania i suszenia zwiniętego wypełnienia, co pozwala na pełne wydobycie jego właściwości. Jesteśmy więc producentem zarówno samego wypełnienia, jak i całej linii je produkującej. Jeśli wobec tego Państwa zainteresowanie dotyczy również samego procesu produkcyjnego plastra miodu, służymy pomocą także w tej kwestii.

 

 

 

 

Wsparcie przy projektowaniu opakowań

Mając świadomość konieczności zabezpieczania produktów podczas transportu, czy magazynowania wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom również w tej dziedzinie. Wykonujemy różnorodne opakowania począwszy od tych standardowych po niestandardowe, uwzględniające sprecyzowane wymogi naszych klientów. Gabaryt ani kształt nie stanowią dla nas żadnego ograniczenia, a specjalistyczne podejście naszych fachowców umożliwia znalezienie najoptymalniejszego z możliwych rozwiązań zarówno na płaszczyźnie projektowania, jak i wykonania.

 

 

 

Współpraca międzynarodowa

 

Mając na uwadze współpracę na płaszczyźnie międzynarodowej dbamy o rozwój naszej kadry nie tylko w kwestiach technologicznych, ale również kontaktach biznesowych. Niezależnie z jak dalekiego zakątka świata dociera do nas zapytanie, dokładamy wszelkich starań, aby skutecznie wypełniać oczekiwania klientów. Naszym głównym założeniem w relacjach z kontrahentami jest partnerstwo oraz dążenie do długofalowej współpracy. Dzięki wyspecjalizowanej załodze jesteśmy w stanie to osiągnąć.

 

 

 

 

 

Wsparcie logistyczno – magazynowe

Skuteczność, dynamika i terminowość – to główne przesłanki, które towarzyszą nam przy realizacji dostaw. Wiemy jak istotne jest rzetelne wypełnianie zobowiązań wobec naszych klientów dlatego też, tak starannie dopasowujemy nasze możliwości produkcyjne do otrzymywanych zleceń. Priorytetem jest dla nas realizacja zamówień w terminach adekwatnych do oczekiwań klientów